Home | Služby | Zahrady

Zahrady

Pro běžnou práci na zahradě většinou postačí rýč, lopata a hrábě. Co si ale počít v případě, že se chystáte provést větší zásah do zemních úprav – vyrovnat terén či naopak vytvořit terénní nerovnosti pro skalku? Pak rozhodně nebude lopata stačit. A zahloubení bazénu je určitě značně nad síly každého zahrádkáře.

V případě větších úprav nastupují specialisté na zemní práce s bagrem a nákladním automobilem. Nemusíte se bát, s rekultivacemi zahrad a stavbou zahradních prvků máme bohaté zkušenosti. Citlivý a šetrný přístup je samozřejmostí.

zahrady

Rekultivace zahrady

Rekultivaci zahrady, srovnání terénu po výstavbě rodinného domu či komunikací, příprava zahrady pro osázení okrasnými dřevinami a položení trávníku. To jsou nejčastější služby, které provádíme u našich zákazníků.

Při přeměně stavebního pozemku na zahradu nejprve zbavíme pozemek odpadů a pozůstatků po odchodu stavební firmy. Pak je třeba provést hrubé terénní úpravy. Zde je naše místo – nastupuje technika pro zemní práce. Rozveze se hlušina a připraví se terén pro výsadbu stromů, keřů a osetí trávníku. Aby rostliny prosperovaly, je třeba pokrýt hlušinu vrstvou humusovité půdy. I zde může pomoci naše technika. Jemné dorovnání pak zvládnete i sami.

Zahradní jezírka a zahradní stavby

K úpravám zahrad patří také řada technických prvků: oplocení, vydláždění, zahradní domky a altány, posezení s pergolou, skleníky a zimní zahrady, bazény a koupací jezírka. U řady úprav a staveb vám můžeme asistovat s naší nabídkou zemních prací na zahradě. Vyhloubíme základy pro zahradní stavby, připravíme výkopy pro položení chodníků a cest na zahradě. Odvezeme a zlikvidujeme přebytečnou zeminu.

Asi největší rozsah zemních prací na zahradě je v případě výstavby a zapuštění bazénu nebo výstavbě zahradního jezírka. Zapuštěné bazény z tvrzených plastů jsou odolnější než bazény z folií určených pro instalaci na zem. Varianty k plastům jsou bazény betonové nebo z ocelových plátů. Pro větší zahradu je vhodné i přírodní koupací jezírko. Při přípravě instalační jámy pro bazén či jezírko, odvozu zeminy či úpravě terénu po výstavbě bazénu opět asistujeme my s naší nabídkou zemních prací.

Zemní práce na zahradě

Proč se dřít s kolečkem a lopatou? Na zemní práce na zahradě o větším rozsahu je vhodné pozvat techniku. Obraťte se na nás. Zemní práce zajišťujeme s chirurgickou přesností a s minimálním dopadem na zahradu. Zemní práce na zahradě provedeme citlivě, jemně a precizně.  Zvolte naše služby a ušetříte si spousty těžké dřiny při práci na zahradě.

Zemní výkopové práce
Komplexní služby úprav terénu

Petr Marhold

Frindova 1184/32A
407 46 Krásná Lípa

 

 (+420) 774 574 113
 petr0450@seznam.cz

IČO: 88571823
DIČ: CZ-7311032377

Zemní výkopové práce